Skip to main content

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Оновлено: 15/08/2022

Цей вебсайт, яким оперує Європейська Комісія, має на меті покращити доступ громадськості до інформації про співпрацю між Європейським Союзом та Україною.

Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити своєчасність та достовірність інформації, що збирається переважно з відкритих джерел, з офіційних каналів розповсюдження та шляхом моніторингу прогресу реалізації проектів. Інформація про поточні та завершені проекти, що фінансуються ЄС, відображається безпосередньо з бази даних EUDIGITOOL, де записами керують самі виконавці проектів. Якщо нам буде повідомлено про помилки, ми спробуємо їх виправити. Проте Європейський Союз не несе жодної відповідальності щодо інформації, доступної на цьому вебсайті.

Ця інформація має лише загальний характер і не призначена для вирішення конкретних обставин будь-якої конкретної особи чи організації. Інформація не обов’язково є вичерпною чи повною та іноді пов’язана із зовнішніми сайтами, які Європейський Союз не контролює і за які Європейський Союз не несе жодної відповідальності щодо професійних чи юридичних порад, що надаються на цих сайтах. Якщо вам потрібна конкретна консультація, вам необхідно завжди звертатися до відповідного кваліфікованого спеціаліста.

У випадку, коли відвідувачі вебсайту EU4Ukraine.eu переходять за посиланням на будь-який зовнішній вебсайт т, вони залишають вебсайт EU4Ukraine.eu і щодо них застосовується політика щодо файлів cookie і конфіденційності та правова політика зовнішніх вебсайтів. Відповідність до застосовних положень щодо захисту даних і доступності зовнішніх вебсайтів, на які посилається сайт EU4Ukraine.eu, не контролюється Європейським Союзом і є прямою відповідальністю зовнішнього сайту.

Метою будь-якого посилання з вебсайту EU4Ukraine.eu на будь-який конкретний зовнішній вебсайт є покращення інформації, доступної на вебсайті EU4Ukraine.eu. Такі посилання не означають схвалення Європейським Союзом конкретного зовнішнього вебсайту, ані схвалення інформації, що міститься на ньому, ані схвалення організацій, які володіють зовнішніми вебсайтами. Зверніть увагу, що неможливо гарантувати, що документ, доступний на цьому сайті, точно відтворює офіційно прийнятий текст. Лише Офіційний вісник Європейського Союзу (друковане видання або, з 1 липня 2013 року, електронне видання на вебсайті EUR-Lex) є автентичним і має юридичну силу.

Наша мета — звести до мінімуму технічні збої. Однак деякі дані чи інформація на нашому сайті можуть бути створені або структуровані у файлах або форматах, які можуть містити помилки, і ми не можемо гарантувати, що наші послуги не будуть перервані або іншим чином не постраждають від таких проблем. Європейський Союз не несе відповідальності щодо таких проблем, які виникають у результаті використання цього сайту або будь-яких зовнішніх сайтів, на які є посилання.

Ця відмова від відповідальності не призначена для обмеження відповідальності Комісії за порушення будь-яких вимог, викладених у відповідному національному законодавстві, а також для виключення її відповідальності за питання, які не можуть бути виключені згідно з цим законом.

до початку