Skip to main content

Підтримка цифрової політики в Україні

Опис
Підтримка Міністерства цифрової трансформації України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України, у виконанні зобов’язань щодо розбудови цифрової економіки відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також у зміцненні їх спроможності щодо формулювання, прийняття та досягнення цілей політики в галузі цифрової економіки.
Конкретні цілі
Проект надає підтримку найсучаснішої цифрової політики центральним органам влади України – Міністерству цифрової трансформації та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах зв’язку та інформатизації. Так, його основними цілями є:
- підтримка державної політики у сфері цифрової економіки, згідно з Додатком XVII-3 Угоди про асоціацію та Поглибленої і всеохопної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС (AA/DCFTA);
- підтримка формулювання, адаптації та подальшої розробки політики цифрової економіки;
- підтримка зміцнення потенціалу та незалежності органів державного регулювання.
Очікувані результати
- Пріоритетне законодавство ЄС у галузі цифрової економіки згідно з Додатком XVII-3 УА/ПВЗВТ транспоновано в українське законодавство та застосовується.
- Розроблено та запроваджено нормативно-правові акти про електронні комунікації в законодавство України.
- Органи державної влади, які відіграють ключову роль у цифровій економіці України, зміцнюються з точки зору їх спроможності забезпечувати розвиток української цифрової економіки.
- Інституційна спроможність Міністерства цифрової трансформації України підвищується та вдосконалюється за допомогою відповідних заходів з розвитку компетентностей.
- Посилено незалежність Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України.
Карта проекту
Фотогалерея
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ
Україна
Пріоритетний напрям:
Партнерство, що створює
Піднапрямок:
Взаємозв'язки (транспорт та енергетика)
Тема:
Цифровізація
Статус проекту:
Триває
Початок:
27.09.2021
Кінець:
26.09.2024
Номер проекту ЄС:
427-168
до початку