Skip to main content

Антивоєнний медіапроект: підвищення обізнаності про злочини Росії в Україні та боротьба з російською військовою пропагандою та мовою ворожнечі

Опис
Проект спрямований на підвищення обізнаності про дезінформаційні наративи та військові злочини Росії в Україні серед аудиторії, що володіє англійською, французькою, іспанською та російською мовами, за допомогою різних комунікаційних каналів. Контент створюється для YouTube, Telegram, Twitter та TikTok і фокусується на таких темах, як аналіз російської пропаганди, реальна ситуація на окупованих територіях України та агресивна міжнародна політика Росії. Матеріали створюються за допомогою моніторингу та аналізу російських ЗМІ, виступів російських громадських діячів, інтерв'ю з жертвами/свідками російських військових злочинів в Україні. На основі зібраної інформації створюються відео та перекладаються на вищезгадані мови. Основним каналом спілкування з аудиторією, що володіє російською мовою та проживає на тимчасово окупованих територіях, є YouTube-канал відомого українського блогера Дениса Казанського. Для залучення російської аудиторії використовується анонімний антивоєнний Telegram-канал, публікації в якому спрямовані на висвітлення негативних наслідків війни для Росії. Для англійсько-, французько- та іспаномовної аудиторії метою є показати імперіалістичні настрої Росії щодо їх країн і культур та надати оновлення щодо ситуації в Україні за допомогою перекладу відео з російської та української мов. Фокус на країнах Глобального Півдня. Ми спілкуємося з цією аудиторією через Twitter та TikTok. До діяльностей також входить встановлення зв'язків з лідерами думок та просування контенту за допомогою таргетованих рекламних кампаній.
Конкретні цілі
Загальна мета: Сприяти підвищенню обізнаності про дезінформаційні наративи Росії та військові злочини в Україні серед аудиторій, що володіють англійською, французькою, іспанською та російською мовами за допомогою різних комунікаційних каналів.

Конкретні цілі:
1. Російськомовна аудиторія має отримати доступ до інформації про кримінальні дії режиму Путіна та їх наслідки, про військові злочини російської армії в Україні, а також про шкоду, яку війна завдає економікам.
2. Аудиторія, що володіє англійською, французькою та іспанською мовами, має отримати доступ до інформації, важливої для розуміння наративів російської пропагади, а також підвищити обізнаність про воєнні злочини Росії в Україні.
Очікувані результати
1. Створення відеоматеріалів для каналів Дениса Казанського на YouTube та просування через відповідні канали Telegram і TikTok для російськомовної аудиторії.
2. Створення відеоматеріалів, які охоплюють англомовну, франко- та іспаномовну аудиторію через Twitter і Tik Tok.
3. Анонімний канал у Telegram забезпечує подальше охоплення та поширення матеріалів антивоєнної тематики для російськомовної аудиторії.
Карта проекту
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ
Україна
Пріоритетний напрям:
Партнерство, що захищає
Піднапрямок:
Безпека та реагування на конфлікти
Тема:
Права людини, ЗМІ, Безпека
Статус проекту:
Триває
Початок:
29.12.2023
Кінець:
29.12.2024
Номер проекту ЄС:
INTV-23575
до початку