Колаборація з українськими ілюстраторами

Оновлено: 12/08/2022

ЄС всебічно підтримує Україну, і ця взаємодія стосується не тільки економіки, фінансів, військової галузі – культура також є сферою нашої синергії. Тому ми звернулись до української художниці-ілюстраторки Надії Кушнір з пропозицією представити свій, неординарний, погляд на допомогу Україні з боку ЄС. І спробували зробити декілька ілюстрацій з її популярним інтернет-персонажем «Гусем». Нашим підписникам в соціальних медіа дуже сподобалась ця ідея, адже прагматичні цифри та факти апелюють до розуму, а у важкі часи бракує позитивних емоцій, які мотивують та надихають.

Так з’явилась ідея створити низку ілюстрацій до сьогодення України та українців, яка вилилася в проект про жіночий погляд на війну в усіх її виявах та допомогу Україні з боку ЄС.

Дев’ять художниць:

представили свої різні бачення людей та подій, а разом вони створили цілісну картину сучасного українського світу та України у світі.

Ці роботи буде представлено на мобільній виставці в Києві, яка відкриється 21 серпня 2022 року для широкого загалу та ознаменує запуск комункаційної кампанії «Разом ми – Європа” щодо підтримки України з боку ЄС.

Локацію виставки обрано невипадково – з місця під Аркою Свободи українського народу чудово видно Дніпро та столицю незалежної України, тут завжди чимало гостей, тому виставку подивляться не тільки кияни, а й гості Києва.

В різні роки тут відбулося чимало заходів, організованих Представництвом ЄС в Україні, тому у такий спосіб підтримано гарну традицію.

до початку
Інформація на цьому сайті регулюється положенням про “Відмову від відповідальності” та захист персональних даних. © Європейський Союз,