Skip to main content

Колаборація з українськими ілюстраторами

Оновлено: 21/03/2023

ЄС всебічно підтримує Україну, і ця взаємодія стосується не тільки економіки, фінансів, військової галузі – культура також є сферою нашої синергії. Тому ми звернулись до української художниці-ілюстраторки Надії Кушнір з пропозицією представити свій, неординарний, погляд на допомогу Україні з боку ЄС. І спробували зробити декілька ілюстрацій з її популярним інтернет-персонажем «Гусем». Нашим підписникам в соціальних медіа дуже сподобалась ця ідея, адже прагматичні цифри та факти апелюють до розуму, а у важкі часи бракує позитивних емоцій, які мотивують та надихають.

Так з’явилась ідея створити низку ілюстрацій до сьогодення України та українців, яка вилилася в проект про жіночий погляд на війну в усіх її виявах та допомогу Україні з боку ЄС.

Дев’ять художниць представили свої різні бачення людей та подій, а разом вони створили цілісну картину сучасного українського світу та України у світі.

Ці роботи було представлено на мобільній виставці в Києві, яка відкрилась 21 серпня 2022 року для широкого загалу та ознаменувала запуск Всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом ми – Європа», яку Європейський Союз розпочав з метою інформування найширшої аудиторії українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку європейські партнери послідовно надають Україні від самого початку повномасштабного російського вторгнення, і яку постійно нарощують.

(Більше фото на Flickr.com)

Далі вона вирушила іншими містами України.  Так, другим місцем де була представлена експозиція став Львів, 29 жовтня 2022 року її відкрили на Площі Ринок у партнерстві з Львівською міською радою.

(Більше фото тут)

16 листопада 2022 року пересувна експозиція відкрилась у Рівному, на Майдані Незалежності.

(Більше фото тут)

30 листопада 2022 року за підтримки Хмельницької міської ради вулична виставка відкрилась у Хмельницькому на майданчику біля торгового центру «Дитячий світ».

(Більше фото тут)

10 січня 2023 року пересувна експозиці відкрилась в Одесі, в парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка.

(Більше фото тут)

Фінальним пунктом всеукраїнського туру пересувної експозиції оригінальних робіт українських ілюстраторів на тему допомоги Європейського Союзу Україні та українцям в умовах повномасштабної війни Росії проти України став Дніпро. 30 січня 2023 року вона відкрилась в парку “Зелений гай”.

(Більше фото тут)

до початку