Skip to main content

Європейський Союз розпочинає всеукраїнську комунікаційну кампанію «Разом ми – Європа»

21/08/2022

21 серпня стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу «Разом ми – Європа». Її мета – поінформувати найширшу аудиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку вже було надано Україні від початку повномасштабного російського вторгнення, і яка триватиме надалі.

В день запуску кампанії 21 серпня під Аркою Свободи українського народу в Києві відкрито мобільну виставку «Разом ми – Європа», де представлений самобутній погляд українських художниць-ілюстраторок на війну та на допомогу Україні з боку ЄС в ці часи.

На церемонії відкриття відвідувачі змогли отримати брендовані листівку й поштову марку. Присутні на заході дипломати і всі бажаючі написали свої вітання українським захисникам та захисницям й просто на локації опустили послання у поштову скриньку.

З огляду на безпекову ситуацію, в період з 22 до 25 серпня експозиція буде закрита для відвідувачів. Та вже з 26 серпня її роботу буде поновлено, і вона триватиме до 21 вересня 2022 року.

Всеукраїнська комунікаційна кампанія «Разом ми – Європа» включатиме інформаційні, освітні, культурні та мистецькі заходи з різноманітними інтерактивними елементами, онлайн і офлайн, якщо дозволятимуть умови безпеки.