
Данія підписала меморандум про відбудову Миколаївської області
Посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен підписав меморандум про відбудову Миколаївської області.
Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва.
Вона зазначила, що важливо не лише відбудувати житло, але й відновити промисловість, щоб були робочі місця, котрі заохочуватимуть людей повертатися до регіону.
Замазєєва наголосила, що із данцями можлива співпраця у суднобудуванні, оскільки Миколаїв має потужні заводи, а Данія – сучасні технології виробництва.
Крім того, голова облради запропонувала створити в Миколаєві данський квартал або парк, щоб про співпрацю з цією країною знав кожен містянин та гість міста.
Нагадаємо, раніше данські компанії виділили для налагодження водопостачання та опалення у Миколаєві 11 тонн обладнання. А на початку грудня 2022 року данський уряд надав Миколаєву 50 очисних систем зворотного осмосу через партнерську організацію – Данську раду з питань біженців.
Медіа, Публікації
-
Пакування з грибів: як український стартап сприяє розвитку зеленої економіки Європи
-
Від руїн до сучасної медицини: у Макарові відкрили оновлену лабораторію лікарні за підтримки ЄС
-
Закарпаття стало пілотним регіоном для розробки стратегії розвитку за стандартами ЄС: що це означає
-
Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
-
ЄБРР і ЄС розширюють програму підтримки бізнесу в Україні на 2 млрд євро
-
Капітал життєстійкості: як Андріяшівська громада перетворює 16 об’єктів природно-заповідного фонду на інструмент євроінтеграції