
У Тернополі відкрився «ЕкоХаб» за підтримки ЄС та ПРООН
22 листопада в Тернополі відкрився перший «ЕкоХаб» – коворкінг, що об’єднує активістів розвитку міста й «зеленого» переходу.
Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив під час відкриття «ЕкоХабу»: «Тернопіль впевнено рухається до створення міста, яке гармонійно поєднує сучасні технології, екологічну свідомість та комфорт для мешканців. Ми пишаємося, що Тернопіль став одним із перших міст в Україні, які застосовують портфельний підхід. Завдяки співпраці з ПРООН та іншими партнерами ми створюємо хаб зеленої трансформації, оновлюємо стратегію розвитку громади та впроваджуємо інноваційні рішення».
У 2021 році Тернопіль став одним із переможців конкурсу «Портфельний підхід до муніципальної трансформації», що фінансується ЄС і впроваджується ПРООН в межах проєкту «Мери за економічне зростання». У травні 2024 року Тернопіль розпочав активну фазу реалізації портфоліо проєктів під назвою «Зелене та комфортне місто Тернопіль».
Дізнатися більше:
Медіа, Новини, Публікації
-
Хранителька Чернігівського художнього музею посмертно отримала престижну премію Europa Nostra
-
Закарпаття стало пілотним регіоном для розробки стратегії розвитку за стандартами ЄС: що це означає
-
Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
-
ЄБРР і ЄС розширюють програму підтримки бізнесу в Україні на 2 млрд євро
-
Від реформ до результату: як українські міста будують доброчесне врядування за підтримки ЄС
-
Капітал життєстійкості: як Андріяшівська громада перетворює 16 об’єктів природно-заповідного фонду на інструмент євроінтеграції