Секретаріат Енергетичного співтовариства відкрив Центр моніторингу енергетичного ринку України
31/01/2023
Секретаріат Енергетичного співтовариства створив Центр моніторингу енергетичного ринку в Україні. Він відстежуватиме й аналізуватиме всі події в Україні, пов’язані з енергетичним ринком і корпоративним управлінням.
Результати оцінювань буде опубліковано та представлено національним і міжнародним зацікавленим сторонам. «Це сприятиме подальшій інтеграції українського енергетичного сектору до Європи та допоможе зміцнити довіру до передбачуваного і прозорого управління, що відповідає європейським практикам», – йдеться у прес-релізі Енергетичного співтовариства.
Секретаріат Енергетичного співтовариства вже надав Національній комісії України, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, своє оцінювання Постанови №1689 від 17 грудня 2022 року про вирішення невідкладних питань безпеки постачання й запобігання аваріям в енергосистемі України. Секретаріат також представив профільним комітетам Верховної Ради попереднє оцінювання законопроєкту щодо корпоративного управління державними підприємствами.
Дізнатися більше:
Прес-реліз
Новини
-
Хранителька Чернігівського художнього музею посмертно отримала престижну премію Europa Nostra
-
Закарпаття стало пілотним регіоном для розробки стратегії розвитку за стандартами ЄС: що це означає
-
Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
-
ЄБРР і ЄС розширюють програму підтримки бізнесу в Україні на 2 млрд євро
-
Від реформ до результату: як українські міста будують доброчесне врядування за підтримки ЄС
-
Капітал життєстійкості: як Андріяшівська громада перетворює 16 об’єктів природно-заповідного фонду на інструмент євроінтеграції