
Європарламент запускає кампанію «Генератори надії» для підтримки України
25/11/2022
23 листопада Роберта Мецола, голова Європарламенту, та Даріо Нарделла, мер Флоренції і президент мережі Eurocities, започаткували ініціативу «Генератори надії» для підтримки України.
На запуску був присутній керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.
Кампанія закликає міста дарувати генератори і трансформатори, щоб допомогти українцям пережити сувору зиму. Це сприятиме роботі основних державних об’єктів, забезпечуючи енергією лікарні, школи, об’єкти водопостачання, центри допомоги, притулки, телефонні опори тощо.
«Ми детально представимо ініціативу понад 80 містам-учасникам на щорічній платформі співпраці Eurocities у Відні наступного тижня, – обіцяв Даріо Нарделла. – Ми повинні діяти негайно. Зима на порозі, світла й газу немає, часу немає».
Дізнатися більше:
Новини
-
Хранителька Чернігівського художнього музею посмертно отримала престижну премію Europa Nostra
-
Закарпаття стало пілотним регіоном для розробки стратегії розвитку за стандартами ЄС: що це означає
-
Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
-
ЄБРР і ЄС розширюють програму підтримки бізнесу в Україні на 2 млрд євро
-
Від реформ до результату: як українські міста будують доброчесне врядування за підтримки ЄС
-
Капітал життєстійкості: як Андріяшівська громада перетворює 16 об’єктів природно-заповідного фонду на інструмент євроінтеграції