
Українці вже обміняли мільйони старих ламп на енергоощадні
Громадяни обміняли 5 мільйонів ламп за два тижні.
Близько одного мільйона українців вже скористалися програмою безкоштовного обміну старих ламп розжарювання на нові енергозберігаючі LED-лампи. Від старту програми 30 січня українці обміняли близько 5 мільйонів ламп, передає офіційний сайт Мінекономіки.
Водночас, вже 2,2 млн енергозберігаючих лампочок споживачі замовили через застосунок Дія.
«Програма з обміну лампочок покликана зменшити навантаження на енергосистему України, яку постійно намагається знищити ворог. Сьогодні ми фіксуємо проміжні результати – українці обміняли майже 5 млн ламп. Це гарний результат, адже українці відгукнулись на заклик Уряду зменшити споживання електроенергії. Ми вдячні нашим партнерам за підтримку енергетичного фронту України, зокрема Євросоюзу, який профінансував закупівлю 35 млн LED-ламп», – заявив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олексій Соболев під час прес-брифінгу.
Раніше Міністерство цифрової трансформації України повідомляло, що відтепер обміняти лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи можна у всіх містах та селищах України.
Медіа, Публікації
-
Пакування з грибів: як український стартап сприяє розвитку зеленої економіки Європи
-
Від руїн до сучасної медицини: у Макарові відкрили оновлену лабораторію лікарні за підтримки ЄС
-
Закарпаття стало пілотним регіоном для розробки стратегії розвитку за стандартами ЄС: що це означає
-
Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
-
ЄБРР і ЄС розширюють програму підтримки бізнесу в Україні на 2 млрд євро
-
Капітал життєстійкості: як Андріяшівська громада перетворює 16 об’єктів природно-заповідного фонду на інструмент євроінтеграції