
Школа в Ізюмі була відновлена за підтримки ЄС
29/11/2023
Ліцей №11 у місті Ізюм відновив роботу після реконструкції, проведеної за підтримки ЄС. Проєктом відновлення керувала команда «Сміливі відновлювати» за підтримки «U-LEAD з Європою».
У навчальному закладі було збудовано сходи до підвалу і відремонтовано клас у підвальному приміщенні, проведено електромережу з розетками, вимикачами, світильниками й системою вентиляції, встановлено два санвузли, а також нову систему каналізації та водопостачання.
«З десяти шкіл міста – п’ять були повністю зруйновані, ще п’ять зазнали значних ушкоджень, – йдеться в дописі Представництва ЄС в Україні у Facebook. – Попри тяжкі втрати та виклики під час окупації Ізюмський ліцей № 11 зміг вистояти та відновив навчання».
Крім цього, український благодійний фонд SavED створить цифровий навчальний центр «Вулик» у відремонтованому підвальному приміщенні і встановить там обладнання, меблі, техніку й надасть навчальну літературу. 742 школярі, зокрема 377 внутрішньо переміщених осіб, зможуть навчатися там безпечно і з використанням сучасних технологій.
Дізнатися більше:
Новини
-
Від руїн до сучасної медицини: у Макарові відкрили оновлену лабораторію лікарні за підтримки ЄС
-
Хранителька Чернігівського художнього музею посмертно отримала престижну премію Europa Nostra
-
Закарпаття стало пілотним регіоном для розробки стратегії розвитку за стандартами ЄС: що це означає
-
Сучасний та енергонезалежний кордон: ЄС та МОМ допомагають модернізувати прикордонну інфраструктуру Закарпаття
-
ЄБРР і ЄС розширюють програму підтримки бізнесу в Україні на 2 млрд євро
-
Від реформ до результату: як українські міста будують доброчесне врядування за підтримки ЄС