Представництво ЄС в Україні запускає нову онлайн платформу для інформування українців про допомогу Євросоюзу під час війни

01/09/2022

Після початку неспровокованої та несправедливої війни Росії в Україні ЄС перенаправив свою допомогу Україні на надання термінової та раціональної відповіді на виклики воєнного часу. Для забезпечення ефективного функціонування державних установ та життєдіяльності цивільного населення Євросоюз активно залучає його механізми цивільного захисту та гуманітарної допомоги. Вперше у своїй історії ЄС надає військову підтримку українським захисникам.

З метою кращого інформування українців про переваги та можливості партнерства між ЄС та Україною у цей складний воєнний час та поза ним Представництво ЄС в Україні запустило новий веб-сайт https://eu4ukraine.eu/, на якому представлено вичерпну інформацію про різні напрямки діяльності Євросоюзу в Україні та її результати.

Нова комунікаційна платформа містить розділи про основні принципи та інструменти допомоги ЄС Україні. Одну з великих секцій присвячено понад 200 регіональним та місцевим проєктам, що фінансуються Євросоюзом.

У розділі «Можливості» надається інформація про поточні конкурси пропозицій, вакансії та тендери. Розділ «Медіа» містить посилання на останню інформацію для ЗМІ та медіа-галерею, а також прес-релізи, новини, історії та кампанії.

до початку
Інформація на цьому сайті регулюється положенням про “Відмову від відповідальності” та захист персональних даних. © Європейський Союз,