Skip to main content

EU4Business: Business Tour to Germany

02/10/2023

В межах програми EU4Business, ініційованої Європейським Союзом та урядом Німеччини, Європейська Бізнес Асоціація запускає серію бізнес-візитів українських підприємців до країн ЄС, аби надати можливість компаніям з України і глобальним компаніям познайомитись, налагодити бізнес-зв’язки для подальшого розвитку власної справи та економічного зростання України загалом.

Відповідно до щоквартальних досліджень, які Асоціація проводить, бізнес продовжує залишатись в країні, продовжує працювати та підтримувати працівників. Однак, глобальна експансія стає новим витком для розвитку, зростання та стійкості бізнесу. А це, безумовно, і є стовпом для економічної стійкості країни в такий непростий час, стимулом до розвитку та процвітання, адже саме бізнес тримає економічний фронт.

Так, українські підприємці продовжують працювати вдома (тільки 4% релокувались за кордон) та при цьому шукають шляхи розширення географії свого бізнесу. Наразі 19% опитаних нами МСБ вже експортують продукцію за кордон, а 14% знаходяться в процесі пошуку контактів, переговорів чи отримання необхідних дозвільних документів. Третина опитаних повідомили, що поки мають труднощі з виходом на міжнародний ринок.

Тож аби підтримати бізнес на шляху глобалізації, зрозуміти можливі стратегії масштабування в ЄС, правила та особливості роботи на ринку, розширити контакти та знайти нових партнерів, вивчити питання фінансування проєктів у міжнародному форматі та вже існуючі можливості, тощо, Європейська Бізнес Асоціація запрошує бізнес подавати свої кандидатури на участь у бізнес-візиті.

Зокрема, перший відбудеться до Німеччини, Берліна 23-26 жовтня 2023. ЄС та Уряд Німеччини профінансують участь 10-ти представників від бізнесу у даному бізнес-візиті. Тож ми запрошуємо бізнес із секторів: електроніки (та електричних компонентів), авто- і машинобудування та компонентів для цієї промисловості, важкої промисловості, – який:

  • Є юридичною особою, зареєстрованою в Україні
  • щонайменше 51% підприємства володіють особи-громадяни України та/або юридична особа (бенефіціар/ри – громадяни України)
  • має 11-249 працівників
  • не розташований та не здійснює свою господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях України
  • не перебуває в процесі ліквідації або банкрутства, не є банкрутом та не має податкового боргу
  • не здійснює свою діяльність та не має дочірніх підприємств на території російської федерації та/або Білорусі та інших країн, включених до санкційних списків
  • експортний потенціал: МСБ повинні продемонструвати експортний потенціал та зацікавленість у розширенні свого бізнесу на міжнародні ринки
  • потенціал зростання: пріоритет надаватиметься компаніям зі значним потенціалом зростання та інноваційними продуктами чи послугами
  • готовність до ринку: МСБ повинні бути добре підготовлені до участі у транскордонній торгівлі та мати чітку стратегію виходу на ринок
  • прихильність та залученість: МСБ повинні продемонструвати готовність брати активну участь у всіх заходах туру та сприяти обміну знаннями.

В рамках бізнес візиту передбачається участь у нетворкінг заходах, бізнес-конференціях та інших активностях – іншими словами активностях, що допоможуть надати новий виток розвитку та відновлення як для вашого бізнесу, так і для зростання України. Зверніть, будь ласка, увагу, що вище зазначені критерії є обов’язковими для участі у подальшому відборі.

Глобалізація – це вчитель, це джерело зростання, це постійний поштовх шукати творчі рішення, це найкращий конкурент і дисципліна. Тож Європейська Бізнес Асоціація запрошує скористатись цією можливість та стати ще більш сильним партнером та бізнес-гравцем!

Кількість місць обмежена. Рішення щодо участі у бізнес візиті приймається колегіально всіма партнерами.

Подати заявку на участь в програмі можна до 10 жовтня 2023 року за посиланням.

Довідкова інформація:

Проєкт відбувається в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець проєкту – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – Європейська Бізнес Асоціація.

до початку