Skip to main content

Стипендії для громадських активістів зі Східного партнерства: подай заявку до 4 вересня!

Інструмент розвитку громадянського суспільства Східного партнерства оголошує конкурс стипендій, фінансований Європейським Союзом.

Стипендії підтримають активістів з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, які демонструють глибоку відданість внесенню позитивних соціальних змін у своїх громадах.

Особлива увага буде приділена покращенню підзвітності організацій громадянського суспільства та залученню спільноти. Це може бути, наприклад, використання цифрових рішень для кращого моніторингу/оцінки організацій, збір даних, покращення систем управління.

У рамках цього конкурсу передбачено два типи стипендій: для залучення спільноти та для цифрових технологій (спеціально розроблені для ІТ-фахівців, таких як інженери програмного забезпечення, спеціалісти з обробки даних, дизайнери, які використовують технології на користь спільноти).

Відібраним кандидатам буде надано спеціальне навчання, 5 тис. євро на реалізацію заходів та можливості для спілкування.

Конкурс відкритий для всіх громадян країн регіону Східного партнерства віком від 18 років, які добре володіють англійською мовою.

Кінцевий термін подання заявок – 4 вересня 2023 року.

Інформаційний вебінар для потенційних заявників пройде 26 липня. Щоб дізнатися більше про програму, процес подання заявки та стипендію, зареєструйся на участь у вебінарі.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

Правила подання заявок на стипендію 2023

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

4 Вересня, 2023