Skip to main content

Конкурс Європейського економічного та соціального комітету для представників громадянського суспільства: подай заявку до 25 січня

10/01/2024

Європейський економічний та соціальний комітет (ЄЕСК) запрошує представників організацій роботодавців, профспілок та організацій громадянського суспільства із країн-кандидатів на вступ до ЄС, у тому числі з України, взяти участь у своєму пілотному проєкті. Ця ініціатива розрахована на один рік.

ЄЕСК є невід’ємною частиною ЄС. Його було створено у 1957 році відповідно до Римського договору. Комітет допомагає забезпечити демократичніше та ефективніше формування політики й законодавства ЄС відповідно до потреб громадян ЄС. Значна кількість законодавчих ініціатив ЄС перед ухваленням повинна бути подана до ЄЕСК для отримання обов’язкового висновку комітету.

ЄЕСК розташований у Брюсселі. Він складається з 329 членів з усіх 27 країн-членів ЄС. Члени комітету представляють асоціації роботодавців, промислові підприємства, торговельні палати, асоціації малих і середніх підприємств, профспілки, споживачів, фермерів, представників вільних професій, поборників прав людей з інвалідністю, наукові кола, групи із захисту прав жінок, захисників довкілля, кооперативи, молодіжні організації, правозахисні організації тощо. Загалом ЄЕСК об’єднує близько 250 організацій і мереж на національному рівні, що представляють мільйони громадян ЄС.

Учасники пілотного проєкту з країн-кандидатів на вступ до ЄС братимуть участь у всьому процесі розробки окремих висновків ЄЕСК.

Комітет покриє витрати учасників проєкту, пов’язані з участю в роботі ЄЕСК.

Кінцевий термін подання завок – 25 січня. Подати заявку можна за цим посиланням.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

25 Січня, 2024

ТИП МОЖЛИВОСТІ

Конкурс проєктних пропозицій

до початку