Skip to main content

480 000 євро для 12 малих та середніх бізнесів

За підтримки ЄС стартувала нова грантова програма для українських бізнесів з високим експортним та інноваційним потенціалом.

В межах ініціативи «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» — 12 малих та середніх підприємств зможуть отримати до 40 000 євро та консультаційну підтримку.

Подавайте заявку, якщо маєте малий або середній бізнес у сферах:

🔹переробної промисловості (харчова, легка промисловість, машинобудівна, меблева промисловість тощо);

🔹креативної індустрії (мода, дизайн та інші);

🔹не згадані вище сфери з експортним та інноваційним потенціалом.

♻️ Пріоритет буде надаватися підприємствам, які дотримуються принципів циркулярної економіки, зеленої економіки, екологічно чистого виробництва, енергоефективності, відновлювальної енергетики.

Підприємства, які подають заявку, можуть робити акцент як на обидві складові (експорт та інновації), так і на одну з них.

Подавайте заявку до 25 червня 2024 року включно: https://www.12grants4sme.world/

Довідкова інформація:

12 грантів до 40 000 євро кожен надаються у межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Партнер з виконання –  Громадська спілка «Мережа Глобального договору в Україні».