Skip to main content

Тренінги з розвитку підприємництва в Україні від ЄС та ПРООН

12/04/2023

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголосили реєстрацію на участь у тренінгах із розвитку підприємництва та бізнес-навичок для постраждалого від війни населення України.

Мета навчальної програми – підвищити підприємницьку активність жителів Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей. Особливу увагу буде приділено внутрішньо переміщеним особам із південно-східних областей України. 

До участі запрошуються власники мікро-, малого та середнього бізнесу, які хочуть відновити або розширити свій бізнес, а також усі, хто має намір започаткувати власний бізнес в умовах війни. Учасники розроблять бізнес-план на основі типових вимог донорських проєктів із підтримки мікро-, малого та середнього підприємництва.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Організатори забезпечать проживання, харчування й навчальні матеріали, а також відшкодують транспортні витрати.

П’ятиденні тренінги проходитимуть із квітня до червня 2023 року.

Кінцевий термін реєстрації – за п’ять днів до початку кожного тренінгу.

Тренінги організовано в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

31 Липня, 2023

, ,