Skip to main content

Хакатон «Євроінтеграція без дезінформації»

Цікавитеся темою медіаграмотності та протидії дезінформації? Вболіваєте за європейське майбутнє України? У своїх матеріалах викриваєте фейки та не втомлюєтеся пояснювати, що чергова непідтверджена новина про депортацію українців з ЄС — це брехня?

Тоді запрошуємо вас на хакатон «Євроінтеграція без дезінформації» — нетворкінгову подію від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Коли: середа, 19 червня 2024 року, 9:30 — 18:15.

Де: Київ. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання для учасників з інших міст.

Для кого: до участі запрошуються журналісти, фактчекери, розслідувачі, громадські активісти, викладачі, студенти, зацікавлені медіаграмотністю та протидією дезінформації.

Для участі у відборі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 16 червня (для учасників із Києва та Київської області) та 13 червня (для учасників з інших регіонів) включно.

Відібрані кандидати отримають підтвердження та повну версію програми заходу до 17 червня 2024 року.

Учасники хакатону зможуть:

  • дізнатися більше про ефективні стратегії та підходи залучення аудиторії в контексті роботи з темою протидії дезінформації;
  • сформувати нові креативні ідеї щодо боротьби з фейками та маніпуляціями інформацією про євроінтеграцію України та її підтримку країнами-членами ЄС.
  • отримати менторську підтримку від провідних експертів/-ок із фактчекінгу та протидії дезінформації;
  • познайомитися з однодумцями, обмінятися цінним досвідом і напрацювати ідеї спільних проєктів.

Учасники також зможуть представити напрацьовані під час хакатону ідеї та отримати корисні подарунки від Представництва ЄС в Україні.