Skip to main content

ZMINA.Rebuilding: гранти до 10 тис. євро на культурні проєкти з відновлення України

ZMINA.Rebuilding, проєкт із підтримки українських митців та культурних організацій у межах програми «Креативна Європа», пропонує гранти в розмірі до 10 тис. євро на культурні та креативні проєкти з відновлення України.

Митці можуть зафіксувати на плівку життя деокупованих міст, створити виставу про українських біженців за кордоном або провести семінар із проєктування міст майбутнього. Вони матимуть пів року на реалізацію своєї ідеї в Україні.

Конкурс відкритий для українських митців і діячів культури, що мають понад два роки досвіду у сфері культури та креативних індустрій і живуть в Україні або за кордоном.

Українські громадські організації, заклади культури та органи місцевого самоврядування, що мають понад два роки досвіду у сфері культури й креативних індустрій та знаходяться в Україні, також можуть подати заявку на участь у конкурсі.

Заявку можна подати на онлайн-платформі ІЗОЛЯЦІЇ. Мова заявки – українська.

Кінцевий термін подання заявок – 7 лютого.

Проєкт ZMINA.Rebuilding впроваджується українським фондом ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Malý Berlín (Словаччина) та Trans Europe Halles (Швеція) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

7 Лютого, 2024

ТИП МОЖЛИВОСТІ

Конкурс проєктних пропозицій

до початку