Skip to main content

Конкурс для культурних і крос-інноваційних проєктів від EU4Culture

Проєкт EU4Culture, фінансований ЄС, оголосив конкурс на підтримку культурних і крос-інноваційних проєктів у нестоличних містах Азербайджану, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України. Мета конкурсу – сприяти міжкультурній співпраці та діалогу в рамках «Мережі міст EU4Culture».

Конкурс підтримує два види проєктів:

  • культурні проєкти, спрямовані на розвиток, виробництво або презентації в культурному і творчому секторах, просування місцевих культурних традицій та створення просторів для культурних обмінів;
  • крос-інноваційні проєкти, спрямовані на усунення бар’єрів між різними секторами та сприяння розвитку місцевих екосистем через поєднання культурного, креативного, туристичного та інших секторів.

Конкурс відкритий для некомерційних організацій (державних або приватних), зареєстрованих у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Республіці Молдова чи Україні, які ведуть загальну операційну діяльність принаймні 2 роки. Пропозиції можуть подаватися окремими організаціями або в Консорціум із двома-п’ятьма партнерами з відповідних країн. Головний заявник повинен має мати історію реалізованих активностей в одному з «Міст мережі EU4Culture» (див. список нижче), тоді як цей критерій не є обов’язковим для співзаявників.

EU4Culture підтримає проєкти тривалістю до 10 місяців, які будуть впроваджуватися із жовтня 2023 року до липня 2024 року.

Максимальний розмір гранту на проєкт становить 25 тис. євро.

Кінцевий термін подання заявок – 25 липня 2023 року. Зацікавлені кандидати повинні заповнити заявку на порталі подання заявок Goethe Institut і подати необхідні документи. 5 червня відбудеться спеціальна інформаційна сесія (зареєструватися можна за посиланням).

«Мережа міст EU4Culture» – це платформа, створена в рамках проєкту EU4Culture та спрямована на налагодження співпраці в культурному й креативному секторах у 14 відібраних містах, які отримали фінансування ЄС для розробки стратегій культурного розвитку. До цих міст належать також Одеса, Рівне та Вінниця.

Проєкт EU4Culture впроваджується Goethe-Institut у партнерстві з Чеськими центрами, Данським інститутом культури та Французьким інститутом у Грузії.

Дізнатися більше:

Проєкт EU4Culture

Додаткова інформація

Рекомендації для заявників:

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

25 Липня, 2023