Skip to main content

Глобальний форум ЄС для сталих інвестицій пройде у Брюсселі

25/10/2023

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн відкриє форум «Global Gateway», який відбудеться у Брюсселі 25-26 жовтня. Подія об’єднає понад 40 високопосадовців із ЄС та країн-партнерів, а також представників фінансових установ, приватного сектора, громадянського суспільства й міжнародних організацій.

Тема форуму – «Сильніші разом завдяки сталим інвестиціям». Під час заходу планується продемонструвати прогрес у реалізації стратегії «Global Gateway», а також пропозиції ЄС щодо прозорих інвестицій у зв’язок, охорону здоров’я, освіту й дослідництво по всьому світу.

У регіоні Східного партнерства «Global Gateway» реалізується через Економічний та інвестиційний план.

Протягом двох днів лідери країн та експерти обговорюватимуть «зелений» перехід, освіту й дослідження, критичну сировину, транспортні коридори, виробництво товарів для здоров’я та цифрову інфраструктуру. Крім цього, планується оголосити про впровадження 89 флагманських проєктів, запущених у межах «Global Gateway».

Верховний представник ЄС Жозеп Боррель візьме участь у завершальній частині форуму.

Церемонії відкриття й закриття транслюватимуться у прямому ефірі.

Більше інформації можна знайти на окремому сайті форуму, на загальній веб-сторінці Єврокомісії та в розділі флагманських проєктів на 2023 рік.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

Дивитися онлайн

,