Skip to main content

Фест в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії  про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України

16/05/2024

Шановні колеги,

Вітаємо вас й запрошуємо на #РазомДіємо Фест, який відбудеться 25 травня 2024 року в Мистецькому Арсеналі (Київ, вул. Лаврська, 10-12). Початок о 13.00.

В церемонії відкриття #РазомДіємо Фесту візьмуть участь пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова та Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Захід відбудеться на відзначення Днів Європи в Україні в межах комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми – Європа», що впроваджується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Кампанія стартувала 3 травня, її мета – інформувати українців про безпрецедентну і непохитну підтримку, яку ЄС надає Україні, зокрема організаціям громадянського суспільства та незалежним медіа від перших днів повномасштабної війни. Завдяки цій допомозі ОГС та медіа отримали можливість захищати права людини, дбати про інтереси соціально вразливих груп, посилювати громадський контроль та підзвітність органів державної влади й сприяти впровадженню реформ.

На локації буде облаштовано декілька тематичних інтерактивних зон і сцена, де відбуватимуться публічні дискусії за участі провідних експертів, громадських діячів, журналістів про роль громадянського суспільства та медіа в реформуванні України та євроінтеграції.

В програмі заходу – перегляд фільму “89 днів” [Україна] та обговорення за участі режисера Павла Дорогого.

Також працюватимуть павільйон ЄС, Алея громадських організацій, медіазона, тематична вулична виставка. Гості матимуть можливість долучитися до профільних тренінгів, опанувати короткий курс медіаграмотності, мінної безпеки, відвідати майстер-класи, арттерапевтичні заняття, скористатися артволом та фотозоною, взяти участь в конкурсах і вікторинах, а діти – розважитись на ігровому майданчику.

Запрошуємо представників ЗМІ

Що?#РазомДіємо Фест в межах Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України
Де?Мистецький Арсенал (Київ, вул. Лаврська, 10-12)
Коли?25 травня 2024 року (субота), 13.00-19.00
Учасники:
  • пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова
  • Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина
  • Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа»
  • Міжнародний фонд «Відродження»
  • Громадська організація «Ініціативний Центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання»)
  • Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне»
  • Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
  • Європейський фонд за демократію
  • Відкритий університет Майдану
  • Суспільне Мовлення

(список учасників уточнюється)

#РазомДіємо

#РазомМиЄвропа

Акредитація для ЗМІ відкрита до 17:00 24 травня 2024 року:
Тетяна Вороніна, tvoronina9@gmail.com або за телефоном +38 067 501 11 83.

Додаткова інформація про підтримку громадянського суспільства та незалежних медіа з боку ЄС: eu4ukraine.eu.

Щоб дізнатися більше про заходи в межах всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом діємо. Разом ми – Європа», стежте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter/X.

, ,

до початку