Skip to main content

Координаційний центр інтегрованого управління кордонами відкрився в Україні за підтримки ЄС

30/04/2024

Минулого тижня в Україні було відкрито Координаційний центр інтегрованого управління кордонами за підтримки ЄС . Він діятиме на базі Ситуативного центру Міністерства внутрішніх справ України для підвищення ефективності моніторингу та управління кордоном.

Центр об’єднає зусилля ключових учасників Інтегрованого управління кордонами: Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Національної поліції України, Національної гвардії України та Державної міграційної служби України.

У церемонії відкриття взяли участь українські чиновники, в тому числі міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та віцепрем’єр-міністерка Ольга Стефанішина. Вони наголосили, що Центр відіграватиме ключову роль у гаратнтуванні національної безпеки та сприянні ефективній міжвідомчій співпраці.

«Створення цього Центру є великою інвестицією в гарантування безпеки України від транскордонної злочинності та підготовкою до майбутнього, коли вона приєднається до Європейської системи спостереження за кордонами як держава ЄС, – зазначила посолка ЄС в Україні Катаріна Матернова. – Ця робота є наріжним каменем нашої постійної підтримки євроінтеграційних амбіцій України».

Дізнатися більше:

Пресреліз