Skip to main content

Оперативна група з підтримки України допомогла доставити комплекти для ремонту електромережі

05/06/2024

3 червня Оперативна група з підтримки України у співпраці з німецьким постачальником електротехнічних послуг Pfisterer оголосила про доставку комплектів для ремонту електромережі для спеціалізованого хабу в Україні.

«Ремонтні комплекти, доставлені Pfisterer, є життєво важливими для підтримки та відновлення електроенергетичної інфраструктури України. Ці набори дозволять місцевим командам здійснювати необхідні ремонти пошкоджених електромереж, таким чином допомагаючи забезпечити надійніше енергопостачання по всій країні», – йдеться у пресрелізі Секретаріату Енергетичного співтовариства, що керує Оперативною групою з підтримки України за співголовування Єврокомісії.

Того ж дня Секретаріат повідомив про завершення «ретельної перевірки» важливого енергетичного обладнання й палива, доставленого в межах Фонду енергетичної підтримки України. Метою перевірки було гарантувати донорам, що їхні внески використовуються згідно з цільовим призначенням та чинять відчутний вплив на енергетичний сектор України.

Оперативну групу з підтримки України було створено в березні 2022 року. Група сприяє доставкам спеціалізованого енергетичного обладнання, палива й матеріалів, необхідних для відновлення інфраструктури України, пошкодженої внаслідок російської агресії. Наразі група сприяла здійсненню 144 пожертв у натуральній формі та передала Україні понад 5,6 тис. тонн енергетичного обладнання від більш ніж 100 донорів із 24 країн. Доставки допомоги здійснюються в межах Механізму цивільного захисту ЄС.

Дізнатися більше:

Пресреліз