Підтримка бізнесу під час війни: завітай на антикризову платформу для підприємців Чернігівської та Дніпропетровської областей

11/09/2022

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно із Дніпропетровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами запускає вебінари й онлайн-зустрічі з експертами для підприємців і підприємиць у рамках проєкту «Антикризова платформа: об’єднаний економічний фронт двох регіонів».

До участі запрошуються представники мікро-, малих та середніх підприємств, органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадських організацій та бізнес-асоціацій.

Експерти розкажуть про можливості отримання фінансової допомоги, державної підтримки, обговорять кадрові та правові питання під час війни, шляхи захисту працівників, пільговий режим експорту до країн ЄС, Великобританії, Європейської асоціації вільної торгівлі та інші питання.

Онлайн-заходи триватимуть із вересня до листопада 2022 року.

Для реєстрації на вебінари.

Ініціатива організована Дніпровською та Чернігівською торгово-промисловими палатами за підтримки ПРООН у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дізнатися більше тут.

Інформація на цьому сайті регулюється положенням про “Відмову від відповідальності” та захист персональних даних. © Європейський Союз,