Skip to main content

ЄС профінансує будівництво соціальних будинків у Львові

28/06/2024

Європейська комісія виділила 19,5 млн євро грантових коштів на спорудження восьми соціальних будинків, де зможуть розміститися до 700 осіб.

Будівництво першого будинку вже на фінальній стадії і за планом буде завершене до вересня цього року. Вже цієї осені до першого з восьми кампусів зможуть заселитися люди, а решту будинків планують збудувати у 2025 році.

«Сьогодні Львів – це гуманітарний хаб. Відтак, для нас проєкт будівництва житла для поранених українців є дуже важливим і ми вдячні нашим європейським партнерам за таку необхідну підтримку», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

У цих будинках тимчасово проживатимуть внутрішньо переміщені особи, які проходять реабілітацію в центрі «Незламні» у Львові. Проєкт передбачає одно-, дво- та трикімнатні кампуси, де люди зможуть мешкати разом зі своїми сім’ями.

Проєкт будівництва соціального житла реалізує Львівська міська рада за фінансування ЄС та підтримки НЕФКО. Проєкт сприяє впровадженню програми «Незламні» і є частиною Програми НЕФКО «Зелене відновлення України».

Дізнатися більше:

Пресреліз