Skip to main content

Реінтеграція ветеранів: фахівці Центрів ветеранського розвитку напрацювали довгострокові стратегії

05/06/2024

2-3 червня в Києві відбулася мережева зустріч фахівців Центрів ветеранського розвитку. Захід було організовано під егідою Міністерства у справах ветеранів України за підтримки Європейського Союзу, Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Нідерландів.

Експерти з усієї України зібралися, щоб окреслити свою роль у довгостроковій реінтеграції українських ветеранів на національному, обласному й місцевому рівнях. Особливу увагу було приділено реінтеграції на рівні громади та виявленню потреб, можливостей і викликів, що постають перед центрами.

Учасники представили свої ідеї та проєкти щодо покращення реінтеграції ветеранів в Україні. Найкращі проєкти вже отримали фінансування від ПРООН в Україні та партнерів.

Керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефан Шльойнінг зазначив, що ЄС висловив зацікавлення в довгостроковій підтримці Центрів ветеранського розвитку. «Разом із нашими міжнародними та національними партнерами ми плідно працюємо над створенням сприятливих умов у громадах, щоб українські ветерани та ветеранки не відчували жодних бар’єрів, повертаючись до цивільного життя», – сказав Штефан Шльойнінг.

Захід було організовано за фінансової підтримки ЄС у межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Дізнатися більше:

Пресреліз