Skip to main content

Фонд енергетичної підтримки України закупив мобільні лабораторії

24/11/2023

Фонд енергетичної підтримки України оголосив, що успішно закупив та розгорнув першу партію мобільних високовольтних лабораторій.

Їх було розподілено по областях як на сході, так і на заході України, щоб полегшити діагностику, вимірювання й тестування елементів електромережі, пошкоджених під час війни Росії проти України.

Мобільні високовольтні лабораторії оснащено новітніми технологіями, в тому числі сучасним обладнанням для топографічного визначення місць пошкоджень кабельних ліній індукційним та акустичним методами. Це дозволить швидко й точно визначити пошкоджені ділянки, пришвидшивши відновлення електропостачання для постраждалого населення.

Фонд енергетичної підтримки України було створено Секретаріатом Енергетичного співтовариства за співголовування Єврокомісії. Внески у фонд надходять від урядів, міжнародних організацій та корпоративних донорів. Мета фонду – надання фінансової допомоги для відновлення критично важливої енергетичної інфраструктури України, пошкодженої через російські атаки, та забезпечення функціонування енергетичного сектору.

Дізнатися більше:

Прес-реліз