Skip to main content

Сарненське Вище професійне училище отримало сучасну техніку від ЄС

11/06/2024

Європейський Союз у партнерстві з німецьким банком розвитку KfW та Міністерством освіти та науки України передали дев’ять одиниць дорожньо-будівельної техніки Вищому професійному училищу №22 в межах проєкту «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні», який реалізує Український Фонд соціальних інвестицій.

Окрім габаритної техніки, училище також отримало чотири запчастини та три навчальні агрегати для модернізації навчання студентів за професією «Машиніст дорожньо-будівельних машин».

Хенрік Вітфельт, керівник відділу державного фінансування, підтримки бізнесу та соціальної політики Представництва ЄС в Україні: «Я радий передати Сарненському училищу сучасну дорожньо-будівельну техніку, закуплену Європейським Союзом. Європейський Союз залишається відданим підтримці України у розбудові сучасної інфраструктури професійно-технічної освіти. Учні професійно-технічних навчальних закладів – це майбутнє таких галузей, як сільське господарство, промисловість та будівництво. Тому дуже важливо забезпечити їм оптимальні умови для здобуття професійно-технічної освіти».

«Створення нових, сучасних майстерень не лише підвищує якість навчання і допомагає формуванню компетентних фахівців, але й демонструє бізнесу, що профтехосвіта готова відповідати на сучасні виклики і є вартою інвестицій та співпраці. Вдячні нашим міжнародним партнерам за те, що продовжують вкладати в українські профтехи, а відтак – і в українську економіку», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Дмитро Завгородній.

Модернізація навчання відбувається й в інших закладах професійно-технічної освіти. Відтак, в межах програми EU4Skills, 96 одиниць сільськогосподарської, дорожньо-будівельної техніки та швейного устаткування отримали заклади Полтавської, Рівненської, Чернівецької та Миколаївської областей. А в інших шести закладах тривають ремонтно-будівельні роботи.

Для довідки:

Фінансований ЄС проєкт «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» є частиною Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» (Компонент 3) та спрямований на оновлення та модернізацію обладнання та інфраструктури закладів професійно-технічної освіти в Україні. Мета проєкту ― створити сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти, яка сприятиме підвищенню її привабливості для молоді. Проєкт має закласти основу для ефективної освіти, яка відповідатиме потребам ринку праці, надасть учням навички, необхідні роботодавцям. Від імені Німецького державного банку розвитку KfW Проєкт реалізує Український Фонд соціальних інвестицій.

За додатковою інформацією звертайтесь до Інни Павлюк, inna.pavljuk@brandcom.com.ua