Skip to main content

ЄС передав Україні понад 370 шкільних автобусів

07/11/2023

4 листопада понад 370 шкільних автобусів було передано українським громадам у межах кампанії солідарності ЄС «Шкільні автобуси для України».

Цю кампанію було запущено головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та першою леді України Оленою Зеленською в листопаді 2022 року.

Шкільні автобуси офіційно передали представникам місцевої влади Київської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської та Чернігівської областей Олена Зеленська та Урсула фон дер Ляєн під час її візиту до Києва.

«Ця жорстока війна позбавила тисячі українських дітей невинності та дитинства. Але вона не позбавить їх світлого та щасливого майбутнього, на яке вони заслуговують. Ось чому я дуже рада, що ми можемо допомогти безпечно доставляти українських дітей до шкіл», – зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Європейська комісія закупила 100 шкільних автобусів на суму близько 14 млн євро. Крім цього, державні та приватні організації в країнах-членах ЄС пожертвували 271 шкільний автобус через Механізм цивільного захисту ЄС, яким управляє Єврокомісія.

Дізнатися більше:

Прес-реліз