Skip to main content

Простір реабілітації ветеранів «Блокпост» відкрився в Запоріжжі за підтримки ЄС

29/05/2024

Простір «Блокпост» відкрив свої двері для ветеранів і ветеранок, постраждалих внаслідок російської агресії проти України, в Запоріжжі на початку травня.

Реабілітаційний простір надає безкоштовні послуги ветеранам, ветеранкам та їхнім родинам. Вони можуть отримати психологічні, юридичні, рекрутингові консультації та підтримку спортивного реабілітолога. У «Блокпості» також діють дитячий та підлітковий простори.

Фахівчині простору допомагають «перезавантажитись» на мирне життя, стабілізувати емоційний стан, гармонізувати родинні стосунки. По психологічну підтримку можуть звертатись також молоді батьки, подружжя та захисниці, котрі тільки планують батьківство.

Психологічної підтримки ветерани й ветеранки потребують через нестабільність емоційної сфери, зокрема, загострення реакції навіть на незначні побутові події, а також почуття провини перед бойовими побратимами за відсутність на фронті, пояснюють психологи центру.

Юрилична допомога охоплює широкий спектр питань: звільнення чи розірвання контракту із ЗСУ, отримання статусу та посвідчення «Учасник бойових дій», соціальних гарантій для ветеранів і членів їхніх родин, пільги й компенсації, грошове забезпечення, премії та інші.

«Бізнес-школа», започаткована при центрі, допомагає з пошуком нового місця роботи, можливостей для перекваліфікації чи навчання іншій професії, започаткування та ведення власного бізнес-проєкту.

Центр створено громадською організацією «Лабораторія військово-політичних досліджень і реконструкцій» у партнерстві з Фондом «Відкрита Литва» за фінансування ЄС й підтримки МЗС Литви.

Дізнатися більше:

Пресреліз