Skip to main content

Консультативна місія ЄС провела тренінг для львівських криміналістів

02/05/2024

Минулого тижня регіональне представництво Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) у Львові у співпраці зі Львівським державним університетом внутрішніх справ провело тренінг про огляд місця злочину.

Тренінг було розроблено з метою опанування технології 3D-сканування для підвищення кваліфікації інспекторів-криміналістів Національної поліції України у Львівській області, а також викладачів, які навчають як майбутніх, так і нинішніх поліцейських.

Програма фокусувалася на практичних сценаріях та була спрямована на вирішення нагальної потреби в передовій технологічній підтримці інспекторів-криміналістів, зокрема в розслідуванні міжнародних злочинів, таких як атаки з використанням безпілотників і ракет.

«Раніше ми передали Львівському державному університету внутрішніх справ 3D-сканер. Тепер, під час навчання, правоохоронці отримали необхідні знання й навички про використовання цієї передової технології в реальних сценаріях», – зазначив старший радник КМЄС Аімар Косс.

Крім технічних навичок, учасники отримали індивідуальні поради від досвідчених тренерів європейської компанії «Cybid», що спеціалізується на підготовці правоохоронних органів і розробці програмного й апаратного забезпечення для судової експертизи. Ці рекомендації важливі для кращого розуміння можливостей різних 3D-сканерів у судово-медичних експертизах.

Дізнатися більше:

Пресреліз