![](/wp-content/themes/yootheme/cache/cf/395389119_880878006715799_3339245226072123058_n-e1699535854604-9fd0415a-cf7a1b3c.jpeg)
Програма транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», фінансована ЄС, спрямує 500 тис. євро на гуманітарні проєкти на Закарпатті.
Перший проєкт має назву «Краще майбутнє». У ньому беруть участь Мальтійська благодійна організація в Берегові та Угорська благодійна служба Мальтійського ордену. Проєкт займається терапією дітей з особливими потребами, а також надає допомогу молодим людям, які постраждали від війни, й гуманітарну продовольчу допомогу.
Другий проєкт впроваджується Угорською екуменічною службою допомоги, Закарпатським центром розвитку та консультацій «Едванс» і громадською організацією «Громадський центр «ЕТАЛОН». Проєкт планує закупити продукти харчування та засоби гігієни, паливні брикети для 400 домогосподарств на зимовий період, а також медичне обладнання для трьох лікарень у Берегові, Рахові та Мукачеві.
Дізнатися більше:
Новини
-
На Полтавщині відновлять обласну лікарню за підтримки Європейського інвестиційного банку
-
ЄІБ виділить понад 450 млн євро на підтримку української енергетичної інфраструктури та надасть кредити для бізнесу
-
ЄС придбав для України ІТ обладнання на суму майже 2 млн євро
-
За підтримки ЄС на Coursera опублікували курс про історію українського громадянського суспільства
-
ЄС став членом Реєстру збитків, завданих агресією Росії проти України
-
Україна отримає 100 млн євро від ЄС на реконструкцію системи передачі електроенергії