ПРООН та ЄС постачають Україні критично важливі медзасоби

10/01/2023

Програма розвитку ООН (ПРООН) закупила та передала Україні 390 апаратів для лікування ран негативним тиском (NPWT) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Апарати пришвидшують загоєння хронічних ран, таких як травми м’яких тканин, опіки, відкриті рани живота й післяопераційні втручання.

Фредерік Куне, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні, повідомив, що медичне обладнання вартістю близько 900 тис. євро було закуплено з перерозподіленого бюджету програми EU4Dialogue в розмірі 2 млн євро.

«Від початку російського вторгнення в Україну програму EU4Dialogue було трансформовано задля надання безпосередньої підтримки уряду України, Міністерству й системі охорони здоров’я. Ми маємо намір допомогти їм адекватно реагувати на потреби українців, які потребують лікування поранень та інших травматичних ушкоджень, – зазначив Фредерік Куне. – Кошти, що залишилися, підуть на зміцнення ініціатив українського громадянського суспільства, спрямованих на надання гуманітарної допомоги й підтримки в ранньому відновленні у віддалених районах країни».

Дізнатися більше:

Прес-реліз

Інформація на цьому сайті регулюється положенням про “Відмову від відповідальності” та захист персональних даних. © Європейський Союз,