КМЄС в Україні формує фахівців із кіберзахисту за допомогою сучасних тренінгів із кібербезпеки
Минулого тижня експерти Консультативної місії ЄС (КМЄС) в Україні провели триденний тренінг із кібербезпеки для двадцяти курсантів Одеського державного університету Міністерства внутрішніх справ України (МВС).
Мета цього тренінгу – підвищити рівень готовності українських правоохоронців, які першими реагують на кібератаки, та сприяти постійному підвищенню кваліфікації курсантів і співробітників вищих навчальних закладів МВС.
6-8 серпня в Одесі радник КМЄС Драгош-Ґабріель Діма провів комплексне навчання, спрямоване на формування у його учасників навичок, необхідних для захисту від кіберзагроз та атак. Навчальна програма включала найкращі європейські практики, техніки, методи та реальні сценарії з акцентом на інформаційну безпеку, аварійне відновлення та забезпечення безперебійної роботи під час інцидентів у сфері кібербезпеки або атак на критично важливі об’єкти інфраструктури.
Драгош-Ґабріель Діма підкреслив глобальніше значення кібербезпеки: «Для вас, як для майбутніх слідчих, важливо розуміти, що кібербезпека – це не лише системні або технічні характеристики. Щоб досягти успіху в цій сфері, вам потрібно вийти із зони комфорту, змінити своє мислення, прийняти й розвивати культуру кібербезпеки, спрямовану на боротьбу з новими загрозами, що з’являються в кіберпросторі».
«У сучасній Україні складно переоцінити важливість знань і навичок із кібербезпеки для майбутніх поліцейських, – зазначив голова Регіонального представництва КМЄС в Одесі Андерс Йохансен. – З розвитком кіберзагроз наші захисники повинні бути готові захищати не лише фізичні кордони, але й цифрову інфраструктуру».
КМЄС в Україні продовжить співпрацю з вищими навчальними закладами МВС та правоохоронними органами для спільного формування потужної культури кібербезпеки. Це забезпечить їхню готовність протистояти викликам сьогодення та майбутнього.
Дізнатися більше:
Медіа, Публікації
-
січень 2025 року
-
Тренінг для комунікаційників проєктів, фінансованих Європейським Союзом – 24 січня 2025 р.
-
“Штучний інтелект – інструмент та помічник у роботі вчителя”, лекція Олександра Думишинця, вчитель ІТ освітня територія Мідгард
-
Лекція “eTwinning – як інструмент розвитку”
-
Лекція Лілії Гриневич: «Нова українська школа» в умовах війни і для післявоєнної відбудови України
-
Вісник співпраці ЄС-Україна. Грудень 2024 року