Skip to main content

Еразмус+ приймає заявки на 2024 рік – 35 конкурсів відкрито для України

30/11/2023

Єврокомісія оголошує про запуск конкурсу пропозицій у межах програми мобільності Еразмус+ на 2024 рік. 35 конкурсів було відкрито для участі українських організацій, які працюють у сферах освіти, молоді та спорту.

«Еразмус+ продовжить підтримувати Україну, зокрема через проєкти із просування навчальної мобільності, допомоги біженцям у здобутті нових навичок та інтеграції в освітні системи або боротьби з дезінформацією», – йдеться в повідомленні Представництва ЄС в Україні.

Еразмус+ продовжить підтримувати транснаціональний досвід школярів, студентів вищих навчальних закладів та професійно-технічної освіти і викладачів за рахунок бюджету, збільшеного на 4,3 млрд євро.

Еразмус+ – це програма ЄС, спрямована на підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку людей у сфері освіти, навчання, молоді та спорту в Європі і за її межами. Вона надає можливості для навчальної мобільності, проєктів і партнерства, розробки політики та співпраці. Програма є інклюзивною для людей будь-якого віку й походження та відкрита для різних типів організацій.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

,