Skip to main content

Конкурс ЄС на підтримку переміщених дослідників з України в межах Дій Марії Склодовської-Кюрі

Європейська комісія оголошує новий конкурс на підтримку проєктів переміщених дослідників з України, зокрема докторантів і постдокторантів, через ініціативу MSCA4Ukraine в межах Horizon Europe. Загальний бюджет конкурсу становить 10 млн євро.

Дослідники повинні підготувати заявку разом з обраною ними приймаючою організацією, розташованою в ЄС або країні-учасниці Horizon Europe. Приймаючі організації включають університети, дослідницькі центри, державні органи, компанії та інші установи. Повна інформація щодо процесу подання заявок доступна на сайті MSCA4Ukraine.

20 та 24 червня відбудуться два практичні вебінари для потенційних кандидатів. Інформацію щодо вебінарів буде опубліковано на сайті MSCA4Ukraine.

Конкурс буде відкрито 5 серпня, він триватиме до 5 вересня 2024 року. Конкурс проводиться в межах Дій Марії Склодовської-Кюрі (MSCA), яка вже виділила 25 млн євро, щоб допомогти 125 дослідникам, змушеним виїхати з України через загарбницьку війну Росії.

Ця схема є частиною підтримки ЄС для України. Ініціативи у сфері досліджень та інновацій включають нещодавнє відкриття в Києві офісу Horizon Europe і громадського хабу в межах Європейського інституту інновацій і технологій (EIT), програму Європейської ради з інновацій «EIC4Ukraine» та інші ініціативи, такі як програма стипендій EURIZON.

Дізнатися більше:

Пресреліз

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

5 Вересня, 2024