Skip to main content

#ShapeYourFuture: можливості для молоді й підтримка ЄС тепер на спеціальній сторінці!

Ласкаво просимо до Європейського Союзу! Тут завжди багато можливостей, які допоможуть розкрити твій потенціал! EU NEIGHBOURS east запускає спеціальну сторінку в межах кампанії #ShapeYourFuture. На ній можна знайти інформацію про можливості ЄС та підтримку молоді.

Навчаєшся у школі чи університеті? Волонтериш чи представляєш громадянське суспільство? Проходиш тренінг чи шукаєш роботу? Європейський Союз пропонує унікальні можливості для всіх молодих людей із країн Східного партнерства, зокрема України.

Отже, незалежно від того, чи ти шукаєш, де набратися досвіду, розвинути навички, куди поїхати вчитися або вирушити в подорож, у ЄС завжди знайдеться щось для тебе. Щотижня ми публікуємо нові й різноманітні можливості: освітні обміни, Еразмус+, закордонне волонтерство, бізнес-тренінги, можливості здобуття професійних навичок і покращення знань у сфері ІТ.

Відвідай нашу сторінку #ShapeYourFuture, щоб отримати детальний опис можливостей для молоді. Крім цього, інформацію про останні обміни, вакансії, тренінги і гранти можна знайти на нашій сторінці «Можливості». Підписуйся на розсилку, щоб першим отримувати оновлення.

Ця сторінка – частина кампанії #ShapeYourFuture, в межах якої 12 шукачів пригод – з Азербайджану, Вірменії, Молдови, Грузії та України – вирушать до Риги і Праги з 16 до 22 червня. Вони продемонструють досвід країн-членів ЄС, сприятимуть підтримці ЄС і надихатимуть на можливості.

Під час своєї подорожі герої візьмуть участь у спеціальній місії – Зоряному квесті. Вони відкриватимуть приховані чудеса ЄС і ділитимуться мандрівкою зі своїми фолловерами.

Сторінка #ShapeYourFuture

Кампанія #ShapeYourFuture

Свіжі можливості

Підпишися на розсилку