Skip to main content

В День Європи Київ вперше прийматиме EuroSummit громадських організацій

Україна активно рухається європейським курсом. Після підписання Угоди про Асоціацію, отримання статусу кандидата на членство в ЄС та ухвалення у грудні 2023 року рішення про початок переговорів щодо вступу України в Євросоюз, починається найскладніший та найважливіший етап євроінтеграції.

Успіх переговорного процесу потребуватиме консолідації зусиль усіх гілок влади, державних інституцій, активної підтримки неурядових організацій та експертів й усвідомленої участі всіх українців.

Для синхронізації зусиль 9 травня 2024 року, в День Європи, у Києві вперше відбудеться EuroSummit громадських організацій. Експерти, громадські активісти, представники української влади, зокрема члени Кабінету Міністрів України, Офісу Президента, Верховної Ради України та партнери України із Євросоюзу зберуться, аби напрацювати спільний вектор роботи у процесі набуття Україною членства в ЄС. Захід проводить ГО EasyBusiness за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, а також у партнерстві з Представництвом ЄС в Україні.

На EuroSummit під час панельних дискусій та воркшопів за участю представників українського Уряду і Представництва ЄС в Україні обговоримо:

  • які можливості відкриє розвитку громадських організацій вступ до ЄС;
  • якою є роль представників неурядових організацій у процесі підготовки країни до вступу у ЄС;
  • як громадський сектор країн-кандидатів ЄС допомагав урядам своїх держав у процесі переговорів про вступ.

Підсумком роботи тематичних груп стане спільна заява щодо участі українського громадського сектору в євроінтеграційних процесах.

Увазі учасників будуть представлені презентації від аналітиків ГО EasyBusiness.

Що?EuroSummit громадських організацій
Коли?9 травня 2024 року, 10.00 – 18.00
Реєстрація: 9.15-10.00.
Форматофлайн та онлайн-трансляція
Де?м. Київ (адресу та програму заходу буде повідомлено зареєстровани учасникам)
Аудиторія:понад 150 представників громадських організацій, члени Уряду, Офісу Президента, Верховної Ради України, міжнародні партнери України з розвитку, аналітичні центри та ЗМІ.

Мова панельних дискусій: українська/англійська (синхронний переклад).

Мова воркшопів: українська.

Щоб зареєструватися на захід, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Будемо раді вітати Вас на нашому спільному заході.

Довідково

EuroSummit громадських організації організовано EasyBusiness проводиться за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, а також у партнерстві з Представництвом ЄС в Україні.