Skip to main content

Єврокомісія оголошує конкурс на створення докторських мереж: подай заявку до 28 листопада

01/06/2023

Єврокомісія оголошує конкурс на створення докторських мереж у рамках програми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» на 2023 рік. Очікується, що буде профінансовано понад 130 докторських програм, а також навчання й розвиток навичок 1,6 тис. докторантів.

Загальний бюджет конкурсу становить 434,8 млн євро. Фінансування отримають докторські програми, що реалізуються партнерствами університетів, дослідницьких інститутів і організацій, підприємств із різних країн Європи та за її межами.

До участі в конкурсі запрошуються міжнародні консорціуми, що складаються щонайменше із трьох незалежних юридичних осіб, кожна з яких заснована в окремій країні ЄС або в державі-учасниці Horizon Europe (Вірменії, Грузії, Молдові чи Україні). Щонайменше один із учасників повинен бути заснованим у країні-члені ЄС. До цього консорціуму можуть приєднатися також інші організації з будь-якої країни світу.

Докторські програми забезпечуватимуть потреби в різних галузях досліджень і розробок. Вони допоможуть дослідникам ознайомитися з академічними й неакадемічними секторами та розвинути науково-дослідницькі компетенції й навички широкого застосування, необхідні для інновацій і довгострокового працевлаштування (наприклад, підприємництво, комерціалізація результатів, права інтелектуальної власності, комунікації).

Кінцевий термін подання заявок – 28 листопада 2023 року.

Дізнатися більше:

Прес-реліз

Докторські мережі

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

28 Листопада, 2023

,