Skip to main content

Подай заявку зараз: конкурс на посаду Посла європейської молоді

06/09/2023

Ініціатива «Посли європейської молоді» відкриває віконце можливостей для нових учасників. Якщо тобі від 16 до 26 років і ти живеш в одній із країн Східного партнерства (Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіці Молдова та Україні), Європейському Союзі чи Сполученому Королівстві1, надсилай заявку на участь до 1 жовтня!

Конкурс був оголошений 4 вересня проєктом «EU NEIGHBOURS east». Для подання заявки потрібно:

  • бути громадянином однієї з шести країн Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Республіка Молдова чи Україна), держав-членів Європейського Союзу або Великобританії;
  • мати від 16 до 26 років;
  • добре володіти англійською мовою;
  • цікавитися Євросоюзом та співпрацею між ЄС і твоєю країною;
  • захоплюватися публічною дипломатією та просвітницькою діяльністю:
  • бути готовим ділитися знаннями, досвідом та інформацією й бажати зробити внесок у розвиток власної громади та країни;
  • цікавитися волонтерською діяльністю й могти приділяти достатньо часу участі у громадських заходах.

Успішні кандидати братимуть участь в онлайн-діяльності, а також представлятимуть молодь як усередині своєї країни, так і за кордоном. Відвідай сторінку, присвячену конкурсу й ініціативі YEAs.

Щоб подати заявку на посаду Посла європейської молоді, потрібно заповнити анкету до неділі, 1 жовтня 2023 року, опівночі за центральноєвропейським часом. Претенденти повинні описати свою мотивацію й виконати творче завдання.

Ініціатива «Посли європейської молоді» (YEAs) – це неполітична, добровільна, активна комунікаційна мережа, яка об’єднує молодь з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів ЄС і Сполученого Королівства.

Дізнатися більше:

Про ініціативу

Подати заявку

Відповіді та запитання

Познайомся з YEAs

  1. Представники Сполученого Королівства брали участь в ініціативі «Посли європейської молоді» з моменту її створення у 2016 році й надалі мають право приєднатися до YEA. ↩︎

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

1 Жовтня, 2023

,