Skip to main content

Регіональна комунікаційна програма ЄС для регіону Східного партнерства «Східне сусідство ЄС» ('EUNEIGHBOURS east')

Опис
Регіональна комунікаційна програма («Східне сусідство ЄС» - 2020-2024 рр.) є частиною оновленої комунікаційної стратегії, розробленої Генеральним директоратом Європейської комісії з питань Європейської політики сусідства та переговорів із розширення й Оперативними робочими групами зі стратегічних комунікацій Європейської служби зовнішніх зв'язків. Програма спрямована на зміцнення комунікаційного підходу, підвищення обізнаності щодо ЄС та його політики, а також посилення стійкості жителів Європейського Союзу і країн Східного сусіства до дезінформації.

В рамках комунікаційної програми Європейського Союзу Представництва ЄС проведуть різноманітні інформаційні заходи з метою зміцнення відносин із країнами-сусідами. Вони активно створюватимуть тематичні комунікаційні кампанії, займуться громадською дипломатією та разом із молодіжними активістами, партнерськими ЗМІ, національними органами влади, організаціями громадянського суспільства, асоціаціями, науковцями і професіоналами працюватимуть над поглибленням знань громадськості щодо ЄС.
Конкретні цілі
- Покращити сприйняття Європейського Союзу та позиціонувати його як активного і впливового гравця, просуваючи цінності демократії, співпраці й міжнародної солідарності.
- Наочно показати, як ЄС покращує повсякденне життя громадян країн Східного сусідства за допомогою публікації фактів і цікавих історій.
- Стимулювати позитивні дискусії стосовно співпраці ЄС з країнами Східного партнерства, а також налагодити партнерські відносини з молоддю, засобами масової інформації, національними органами влади, організаціями громадянського суспільства, асоціаціями, науковцями і професіоналами задля розширення охоплюваної аудиторії в регіоні.
- Оцінювати рівень підтримки і здійснювати моніторинг громадського сприйняття ЄС у країнах Східного партнерства.
- Підвищити стійкість регіону до дезінформації.
- Підтримувати й заохочувати суспільство до проведення реформ (зокрема, підзвітного і прозорого врядування, верховенства права, боротьби з корупцією та покращення судової системи).
- Ілюструвати взаємозв’язок між проведенням реформ і покращеннями повсякденного життя громадян.
Очікувані результати
- Підвищення обізнаності та покращення розуміння громадян країн Східного сусідства стосовно ЄС, його політики й програм співпраці.
- Висвітленні інформації щодо ЄС, новин, можливостей та історій успіху для ширшої аудиторії за допомогою ефективних комунікаційних онлайн-каналів і платформ.
- Покращення діалогу між молодими людьми з ЄС і країн Східного партнерства за допомогою потужної мережі Послів європейської молоді та різноманітних заходів для громадянського суспільства.
- Посилення комунікаційного потенціалу за допомогою цифрової інфраструктури й нової комунікаційної стратегії.
- Налагодження ефективних зв’язків та партнерських відносин із міжнародними установами й комунікаційними проєктами стосовно ЄС у країнах Східного сусідства.
- Розвинена мережа медійних і немедійних партнерів задля розповсюдження інформації й повідомлень від ЄС.
- Покращення розуміння думки жителів країн Східного партнерства щодо ЄС за допомогою проведення регулярних кількісних та якісних опитувань.
Project documents
Карта проекту
Фотогалерея
Videos
Photo Contest Winners
Save Energy with Ozzy's Tips
Young European Ambassadors in Science
Earth Day 2023
#StandWithUkraine - One Year On
#StandWithBelarus
ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ
Регіональні
Пріоритетний напрям:
Партнерство, що розширює можливості
Піднапрямок:
Інформування громадськості та підтримка ЗМІ
Тема:
Комунікації, ЗМІ
EaP Countries:
Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна
Статус проекту:
Триває
Початок:
08.12.2020
Кінець:
07.12.2024
Вебсайт:
www.euneighbourseast.eu
Номер проекту ЄС:
420-847
до початку