Skip to main content

EU4Recovery підтримує Всеукраїнський антикорупційний навчальний суд у Львові

24/11/2023

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) приєдналися до проведення Всеукраїнського навчального антикорупційного суду, який відбувся 16-18 листопада у Львові.

У межах цього освітнього проєкту студенти взяли участь у симуляції судових дебатів. Це допомогла підвищити обізнаність про корупцію в Україні та розвинути навички кримінального права і процесу розслідування корупційних злочинів.

Всього у змаганнях взяли участь 150 команд із різних університетів України. 10 з них потрапили до фіналу.

Переможцем стала збірна студентів Львівського національного університету ім. Франка та Українського католицького університету «RONAVI». Переможці отримали можливість пройти стажування в Антикорупційній ініціативі ЄС – найбільшій програмі в Україні з підтримки антикорупційної реформи.

Організаторами заходу виступили Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції, Вищий антикорупційний суд України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Український католицький університет за підтримки ПРООН в Україні в межах проєкту EU4Recovery, що фінансується ЄС. Антикорупційна ініціатива ЄС, що фінансується Євросоюзом і співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії, також надала підтримку.

Дізнатися більше:

Прес-реліз