Руйнування дамби в Новій Каховці призвело до нищівних гуманітарних та екологічних наслідків. Поки триває евакуація постраждалого населення, Україна звернулася за міжнародною допомогою у вигляді обладнання та техніки для ліквідації наслідків цієї катастрофи. Євросоюз уже спрямовує допомогу через Механізм цивільного захисту ЄС. Так, вчора надійшли перші пропозиції від Німеччини й Австрії. Німеччина одразу ж запропонувала 5 000 водоочисних фільтрів і 56 генераторів, а Австрія – 20 резервуарів для води та 10 насосів для відкачування мулу, які вже прямують до України. Також сьогодні вранці Литва та Німеччина запропонували обладнання для прихистку людей, включаючи намети, ліжка та ковдри.
Координаційний центр ЄС з реагування на надзвичайні ситуації перебуває в постійному контакті з відповідними українськими службами, щоб точно відстежувати потреби на місцях, і готовий координувати подальшу допомогу Україні з урахуванням її нагальних потреб.
Водночас, гуманітарний офіс ЄС в Україні координує свої дії з партнерськими гуманітарними організаціями з метою забезпечення швидкого реагування на потреби постраждалих від повені, в тому числі шляхом забезпечення продовольства та питної води.
Новини
-
Представництво ЄС в Україні запрошує журналістів до Львова на заключний захід Всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом навчаємося і зростаємо. Разом ми – Європа»
-
В Києві відбувся тренінг для комунікаційників проєктів, фінансованих Європейським Союзом
-
Євросоюз запускає програму для підтримки шляху України до вступу в ЄС із бюджетом 14 млн євро
-
Євродепутати засудили використання Росією дезінформації для виправдання війни проти України
-
ЄС із Данією та Литвою запустив ініціативу для підтримки євроінтеграції України
-
ЄС оголосив про пакет гуманітарної допомоги для України та приймаючих громад у Молдові в розмірі 148 млн євро