Європейська комісія повністю профінансує програми транскордонної співпраці з Україною та Молдовою, які були призупинені внаслідок військової агресії Росії проти України.
Вторгнення Росії в Україну спричинило серйозні порушення у функціонуванні програм транскордонної співпраці між державами-членами ЄС, Україною та Молдовою. Це справді важливо для підтримки місцевих шкіл, лікарень, органів соціального захисту й установ, наприклад, проєкту SOS Rescue між Польщею та Україною.
Крім цього, фінансування надаватиметься заднім числом – із 24 лютого 2022 року – для проєктів, що займаються міграційними викликами.
Програми транскордонної співпраці з Росією та Білоруссю, які були призупинені після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, можуть впроваджуватися лише з боку держав-членів ЄС. Пропозиція стосується тринадцяти проєктів і двох програм транснаціональної співпраці між дев’ятьма державами-членами ЄС, Україною й Молдовою з одного боку та Росією й Білоруссю – з іншого.
Новини
-
ЄС модернізував професійне училище в Дрогобичі в межах програми EU4Skills
-
Дванадцять українських громад приєдналися до ініціативи SUN4Ukraine Місії ЄС з кліматично нейтральних та розумних міст
-
Європейський Союз допомагає українській освітній сфері та молоді. Престур до Полтави та області продемонстрував масштаб і дієвість підтримки, орієнтованої на майбутнє
-
Регіональний інформаційний захід в межах комунікаційної кампанії «Разом навчаємося і зростаємо» в Івано-Франківську
-
Оголошено переможців вікторині #РазомНавчаємосяЗростаємо від Euroquiz.org.ua
-
Європейський Союз надає додаткове фінансування УВКБ ООН, щоб допомогти українцям пережити сувору зиму