Європейська комісія повністю профінансує програми транскордонної співпраці з Україною та Молдовою, які були призупинені внаслідок військової агресії Росії проти України.
Вторгнення Росії в Україну спричинило серйозні порушення у функціонуванні програм транскордонної співпраці між державами-членами ЄС, Україною та Молдовою. Це справді важливо для підтримки місцевих шкіл, лікарень, органів соціального захисту й установ, наприклад, проєкту SOS Rescue між Польщею та Україною.
Крім цього, фінансування надаватиметься заднім числом – із 24 лютого 2022 року – для проєктів, що займаються міграційними викликами.
Програми транскордонної співпраці з Росією та Білоруссю, які були призупинені після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, можуть впроваджуватися лише з боку держав-членів ЄС. Пропозиція стосується тринадцяти проєктів і двох програм транснаціональної співпраці між дев’ятьма державами-членами ЄС, Україною й Молдовою з одного боку та Росією й Білоруссю – з іншого.
Новини
-
Сім ключових пунктів пропуску в Україні обладнано системами безперебійного живлення завдяки проєкту ЄС
-
Для нарощення обсягів вантажних перевезень Укрзалізниця за підтримки ЄС відкрила оновлений пункт прикордонного контролю поїздів на кордоні з Польщею
-
Комісія виплачує Україні перші 3 мільярди євро як частину кредиту від Групи семи, який погашатиметься з доходів від знерухомлених російських активів
-
ЄС оголосив про пакет гуманітарної допомоги Україні на суму 148 мільйонів євро
-
У Макарові на Київщині розпочали відбудову дитсадка, який зруйнувала Россия
-
ЄІБ надав 4,7 млн євро для покращення управління відходами на Грибовицькому сміттєзвалищі