![](/wp-content/themes/yootheme/cache/e3/324880303_883588839746491_7846483611207164227_n-e30b4c66.jpeg)
Пересувна експозиція оригінальних робіт українських ілюстраторів на тему допомоги Європейського Союзу Україні та українцям в умовах повномасштабної війни Росії проти України продовжує маршрут регіонами країни. 10 січня 2022 року вона відкривається в Одесі, в парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка (біля сцени) – перед тим виставку побачили у Києві, Львові, Рівному, Хмельницькому та Ужгороді.
Експозиція є складовою Всеукраїнської комунікаційної кампанії «Разом ми – Європа», яку Європейський Союз розпочав у серпні. Кампанія має на меті поінформувати найширшу аудиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку європейські партнери послідовно надають Україні від самого початку повномасштабного російського вторгнення, і яку постійно нарощують.
Серія мистецьких творів, створених дев’ятьма українськими ілюстраторками, представляє широкий спектр допомоги, яку отримують Україна та українці – як всередині країни, так і в країнах ЄС, де нині мешкають більше 8 млн українців, які рятуються від війни.
Експозиція засвідчує широту допомоги Європейського Союзу, країн-членів та фінансових установ – «Team Europe» -, які стрімко перевели на «воєнні рейки» механізм ухвалення рішень щодо фінансової, гуманітарної та військової допомоги Україні. Починаючи з лютого 2022-го року «Team Europe» надав Україні допомогу на загальну суму майже 23 млрд євро, включаючи 3,1 млрд євро військової допомоги, виділених в рамках Європейського фонду миру, і наразі працює над її продовженням.
«Одеса заслуговує на особливе місце в наших серцях. Як портове місто, це ворота України у світ, що славиться своїми людьми, історією та культурою. Сьогодні вона безжально, але безглуздо піддається ганебним ракетним атакам Росії. I ці спроби, ми знаємо, не зможуть зламати дух Одеси. Для нас велика честь відкривати нашу пересувну експозицію в цьому чудовому місті», – зазначив Ремі Дюфло, заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні.
Експозиція відкривається у партнерстві з Одеською міською радою і триватиме до 25 січня 2023 року. Далі вона вирушить іншими містами України.
Щоб дізнатися більше про події комунікаційної кампанії, заходьте на сайт https://eu4ukraine.eu/ , також стежте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter.
Новини
-
На Полтавщині відновлять обласну лікарню за підтримки Європейського інвестиційного банку
-
ЄІБ виділить понад 450 млн євро на підтримку української енергетичної інфраструктури та надасть кредити для бізнесу
-
ЄС придбав для України ІТ обладнання на суму майже 2 млн євро
-
За підтримки ЄС на Coursera опублікували курс про історію українського громадянського суспільства
-
ЄС став членом Реєстру збитків, завданих агресією Росії проти України
-
Україна отримає 100 млн євро від ЄС на реконструкцію системи передачі електроенергії