
Консультативна місія ЄС в Україні запускає проєкт підтримки стабілізації звільнених територій
16/07/2024
Консультативна місія ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про офіційний початок проєкту «Підтримка органів сектору цивільної безпеки для стабілізації та відновлення державної безпеки, громадського правопорядку та соціальної згуртованості на деокупованих і прилеглих територіях України».
Цей проєкт із внеском Нідерландів у розмірі 8 мільйонів євро є найбільшою ініціативою КМЄС із зовнішньої фінансової підтримки станом на сьогодні.
«Він покликаний допомогти правоохоронним органам у вирішенні широкого спектру проблем на деокупованих територіях, – сказав голова КМЄС Рольф Хольмбо – Серед них – безпека цивільного населення від мін та вибухонебезпечних предметів, вирішення соціальних проблем та конфліктів, і все це в умовах, коли інфраструктура та обладнання зруйновані або розграбовані росіянами».
У межах проєкту буде надано необхідне обладнання, зокрема 185 неброньованих автомобілів, засоби зв’язку, ІТ-обладнання та програмне забезпечення, мобільні поліцейські станції, а також спеціалізовані інструменти для роботи в ризикованих умовах. Це оснащення значно підвищить спроможність правоохоронних органів виконувати свої обов’язки за складних обставин, таких як евакуація цивільного населення з прифронтової зони та охорона об’єктів критичної інфраструктури.
Серед бенефіціарів проєкту – Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Національна гвардія, Державна міграційна служба, Генеральна прокуратура та Служба безпеки України.
Дізнатися більше:
Новини
-
Європейський парламент ухвалив резолюцію про повернення українських дітей, яких Росія депортувала або примусово перемістила
-
Стійке партнерство та підтримка спроможності – основа ефективної трансформації
-
Пленарне засідання Європарламенту: «Справедливий, сталий та всебічний мир в Україні»
-
EU4Reconstruction: представили нову програму з відбудови
-
Понад 21 000 дітей повернулися до оновлених шкіл завдяки ЄС і ПРООН
-
ЄС, Данія та ПРООН підтримують впровадження програмного забезпечення для моніторингу