Skip to main content

«РазомДіємо Фест» підкреслив підтримку ЄС для громадянського суспільства та медіа України

28/05/2024

25 травня «РазомДіємо Фест», організований Представництвом ЄС в Україні з нагоди відзначення Днів Європи, зібрав у київському Мистецькому Арсеналі громадських діячів, експертів, представників неурядових організацій, медіа, посадовців, киян та гостей міста.

Фестиваль став ключовим публічним заходом Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа «Разом Діємо. Разом ми Європа», що стартувала 3 травня і триватиме до кінця липня 2024 року в усіх регіонах України.

У павільйоні ЄС відвідувачі могли отримати вичерпну інформацію про відносини України та Європейського Союзу й безпрецедентну допомогу, яку ЄС надає Україні під час війни, зокрема громадським організаціям і медіа. Станом на сьогодні в Україні впроваджуються понад 2,3 тис. проєктів, на підтримку цього сектора скеровано понад 104 млн євро.

Програма також включала перегляд фільмів під відкритим небом, творчі майстерні, дискусію про допомогу ЄС та роль громадянського суспільства на шляху до євроінтеграції, конкурси й заходи для всієї родини.

Родзинкою фестивалю стало оформлення унікального керамічного панно Європа-Україна, яке дивом вціліло після руйнівної атаки російського агресора на академію Бойчука. Разом з дітьми з Фастова до роботи над панно долучились посолка ЄС в Україні Катаріна Матернова та віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. Незабаром він прикрасить одну з адміністративних будівель ЄС у Брюсселі.

«Невтомна воля до боротьби та захисту свободи і демократії в Україні – це зусилля всього суспільства. Багато людей, які беруть активну участь у діяльності громадських організацій та засобів масової інформації, є невід’ємною частиною цього процесу, – сказала Катаріна Матернова. – Попри всі труднощі, українці продемонстрували безпрецедентну силу та стійкість, а також глибоку відданість європейським цінностям. Європейський Союз цінує наше тісне партнерство із громадянським суспільством та незалежними ЗМІ і продовжуватиме покладатися на них у процесі інтеграції України до ЄС».

Дізнатися більше:

Пресреліз

euneighbourseast.eu

,

до початку