Skip to main content

Конкурс для компаній сектору АГРІ-ФУД подовжено

10/03/2023

Конкурс для компаній сектору АГРІ-ФУД подовжено до 19 березня 2023 року

Якщо ви знаєте такі компанії, будь ласка, допоможіть їм дізнатися про цей конкурс.

В умовах воєнного стану продовольча безпека держави має критичне значення. Відтак надзвичайно важливими є забезпечення стійкості компаній, задіяних у цій сфері, створення умов для їх безперервної діяльності та розвитку.

Саме з цією метою програма міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП та Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ініціюють спільний проєкт, який передбачає 80 годин роботи спеціально підібраних консультантів і коучів в інтересах компанії-учасниці. Консультації є повністю безоплатні для 35 компаній, які пройдуть відбір.

Вимоги до учасників:

Компанія має бути задіяна в аграрно-виробничому ланцюгу постачання, а саме: запрошуються постачальники, сільгоспвиробники, переробники, гуртова та роздрібна торгівля сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування, харчова промисловість; виробники, постачальники обладнання для харчової промисловості тощо.

Як долучитися до проєкту:

  • Зареєструватись за посиланням — https://bit.ly/3ktPHHZ (збір, обробку і зберігання даних здійснює Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] як партнер з виконання проєкту).
  • У відповідь отримати анкету самооцінювання.
  • Надіслати заповнену форму анкети (до 19 березня 2023 року 18:00 за Києвом).
  • Пройти незалежний відбір (результати будуть повідомлені до 14 квітня 2023 року).
  • Отримати консультації (до серпня 2023 року).

У разі виникнення запитань, звертайтеся на електрону пошту: olena.yehorova@kmbs.ua або за номером телефону +380 50 191 40 30.

Довідкова інформація:

Консультаційно-коучингова підтримка компаній агрі-фуд сектору здійснюється в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Стратегічний виконавець програми — німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Партнер з виконання проєкту — Kyiv-Mohyla Business School [kmbs].

Мета #EU4Business — створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

,