Skip to main content

Digital Labs для реставраторів, менеджерів культури та викладачів мистецтва

26/04/2023

Прагнете професійного розвитку? Давайте разом повчимось у крутих експертів з України та ЄС.

House of Europe запрошує професіоналів зі сфери культури та викладачів мистецтва до Digital Labs за такими напрямками:

Digital Labs: реставратори історико-культурних заповідників

За дев’ять днів ви навчитеся працювати з пам’ятками, дбаючи про їхню історію, довкілля, інклюзію та безпеку відвідувачів під час війни. А реставратори та архітектори з ЄС, України та Ізраїлю поділяться свіжими техніками та інструментами. Онлайн-лабораторія пройде 3-11 липня.

Більше про програму тут

Digital Labs: повоєнний культурний розвиток

На дев’ять днів ми перенесемося в майбутнє, щоб уявити українську культуру після перемоги. Ви зрозумієте свою роль у повоєнній відбудові й отримаєте усі необхідні скіли. Досвідом поділяться досвідчені менеджери з України та ЄС. Лабораторія відбудеться у вересні.

Деталі участі тут

Digital Labs: початківці у сфері культурного менеджменту

Це інтенсивна дев’ятиденна лабораторія для усіх, хто хоче збирати гучних виконавців на фестивалях, проводити книжкові ярмарки, робити мистецькі виставки та розвивати українську культуру.

Навчимося придумувати ідеї, об’єднувати навколо них команду та партнерів й слідкувати, щоб усе пройшло за планом. В кінці отримаєте набір практичних інструментів та покроковий план втілення свого культурного проєкту. Онлайн-лабораторія пройде у червні.

Більше про лабораторію тут

Digital Labs: викладачі мистецьких дисциплін

Ви дізнаєтеся як надихнути учнів працювати в групах та використовувати знання з інших предметів, проводити захопливі онлайн-уроки та використовувати мистецтво для роботи з психологічними травмами. З лабораторії вийдете з ідеєю як покращити свою школу й готовою проєктною пропозицією, яку зможете подати на грант. Онлайн-лабораторія пройде у вересні.

Більше про програму тут

Кінцевий термін подачі заявок на усі лабораторії – 16 травня (15:00)

Для того, щоб ви вільно спілкуватися з закордонними експертами, до кожної лабораторії ми запрошуємо перекладачів.

,